Doprava a platba

DOPRAVA

Doprava Českou poštou - Balík do Ruky. Česká pošta garantuje doručení dva pracovní dny po odeslání balíčku naším e-shopem. Balíček můžete po celou dobu sledovat pomocí odkazu, který Vám pošleme do e-mailu. Cena dopravy pro zaslání Balíkem do ruky České pošty je 210 Kč (dle velikosti balíku).

Doprava Kurýrem DPD. Balíček je doručen obvykle druhý až třetí pracovní den po odeslání balíku. Zásilku můžete také sledovat online pomocí sledovacího kódu, který obdržíte. Cena dopravy pro zaslání kurýrem DPD je 110 Kč.

Vyzvednutí v Zásilkovně. Balíček si můžete vyzvednout v jedné z více než 700 poboček Zásilkovny. Cena 56 Kč.

Osobní odběr - zboží si  vyzvednete u nás (kontaktujeme Vás a dohodneme čas předání) - zdarma.

 

PLATBA

Platit v našem e-shopu můžete převodem na účet. Zásilku pak odesíláme po přičtení platby na náš účet u FIO Banky. Tato forma úhrady je zcela zdarma. Číslo účtu je 2401136944/2010. Jako variabilní symbol se uvádí číslo Vaší objednávky. Berte prosím na vědomí, že zásilku odesíláme až po přijetí Vaší platby - ve většině případů tedy až druhý den po objednání.

K dispozici je i služba Dobírkou, tedy možnost zaplatit až při předání nebo vyzvednutí zboží. Zboží pak odesíláme ihned. Ceny za dobírku pro ČR jsou:

26 Kč - pokud zvolíte jako dopravu Balík do Ruky České pošty a DPD.

14 Kč - pokud zvolíte jako dopravu vyzvednutí na pobočce Zásilkovny.

Zdarma - pokud si zboží vyzvednete u nás (kontaktujeme Vás a dohodneme čas předání).